Sagax logo
Naše luštitelské časopisy
Tapír
Naše knihy
Předplatné
Ke stažení
Soutěže
Kreslené vtipy
Anekdoty
Odkazy
Kontakty
Předplatné se slevou 2 Kč/ks
TOPlist

Předplatné

Předplatné našich časopisů zajišťuje firma Send Předplatné, spol. s r. o. Vyplněním formuláře níže a jeho odesláním se odešle objednávkový e-mail do této firmy a potvrzovací e-mail na vaši adresu, kterou uvedete do objednávky. Pomocí tohoto formuláře lze objednat pouze luštitelské tituly, chcete-li objednat humoristický magazín Tapír, můžete tak učinit na www.send.cz.

Objednávka předplatného

Objednávám časopisy

Způsob platby


Cena objednávky

Celková obálková cena: 1390
Sleva pro vás: 2 Kč/ks -76
Nabídková cena po slevě: 1314

Adresa plátce

,
,
* Vyplnění takto označených polí je nezbytné

Adresa pro doručení (příjemce)

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od adresy plátce.

,
,

Předplatné objednávám:
Předplatné časopisů křížovek a sudoku může být i hezkým dárkem. Chcete-li předplatné někomu darovat, můžete si v sekci Ke stažení stáhnout a vytisknout dárkové certifikáty. A pokud obálku s certifikáty doplníte ještě některým(i) vydáním(i) našich časopisů, které jsou právě v prodeji, můžete mít krásný dárek pro kohokoliv, komu chcete udělat radost. Zakoupit naše časopisy je možné u každého dobrého prodejce tisku. Pokud ve vaší oblíbené trafice časopisy neseženete, můžete zkusit prodejny GECO, které se nacházejí v nákupních galeriích většiny supermarketů Kaufland a hypermarketů Tesco a Albert. Prodejny firmy GECO jsou našimi časopisy zásobeny v dostatečné míře.

Pokud neobjednáváte předplatné na kalendářní rok, bude předplatné každého z objednaných časopisů zahájeno nejbližším příštím číslem. Harmonogram vycházení jednotlivých časopisů naleznete v sekci Ke stažení. V případě, že nejbližší číslo některého časopisu vychází dříve než za týden od objednání, je možné, že předplatné bude zahájeno až dalším číslem. Přesný začátek doručování objednaných časopisů je možné zjistit u operátorů firmy Send Předplatné, spol. s r. o. na telefonních číslech 225 982 225 nebo 777 333 370.

Předplatné bude po uplynutí ročního předplatitelského období automaticky prodlouženo, nedohodnete-li se s operátory firmy Send Předplatné, spol. s r. o. jinak.