Sagax logo
Naše luštitelské časopisy
Tapír
Naše knihy
Předplatné
Ke stažení
Soutěže
Kreslené vtipy
Anekdoty
Odkazy
Kontakty
Předplatné se slevou 2 Kč/ks
TOPlist

Soutěže o peněžité výhry v našich časopisech

Křížovky plné fórů - v každém vydání probíhá soutěž o 1 x 1.500 Kč a 5 x 300 Kč. Podmínkou je zaslat správné znění alespoň tří tajenek ze šesti soutěžních křížovek.

Křížovky plné fórů speciál - v každém vydání probíhá soutěž o 1 x 1.500 Kč a 5 x 300 Kč. Podmínkou je zaslat správné znění alespoň tří tajenek z šesti soutěžních křížovek.

Nové křížovky - v každém vydání probíhá soutěž o 1 x 1.500 Kč a 5 x 300 Kč. Podmínkou je zaslat správné znění alespoň tří tajenek ze šesti soutěžních křížovek.

Podmínkou pro účast v soutěžích je zaslat na adresu redakce korespondenční lístek nebo samostatný list papíru v obálce se správným řešením požadovaného počtu křížovek. Někteří řešitelé se dopouštějí té chyby, že kupon nenalepí buď vůbec, nebo ho nalepí na obálku a samotný líst s řešením, který potom jde do losovacího osudí, kupon neobsahuje a při případném vylosování nemůže tedy dostat výhru. To samé nastane, jestliže řešitel napíše na jeden list řešení z více časopisů najednou, takový list pak můžeme zařadit pouze do jednoho slosování, proto v propozicích soutěží požadujeme, aby řešení z každého časopisu bylo uváděno zvlášť na samostatných listech.